Datum objave: 23. travnja 2026.
Kategorija: Vijesti

Povodom obilježavanja Dana planete Zemlje, 22. travnja, učenici nižih razreda i učiteljice razredne nastave, uredili su školsko dvorište.
Tom su prilikom očistili školsko dvorište, prikupili otpad, uredili zelene površine te tako doprinijeli ljepšem i ugodnijem prostoru za sve učenike i djelatnike škole.
Ovakve aktivnosti, osim što razvijaju svijest o važnosti očuvanja okoliša, potiču i na timski rad, odgovornost te osjećaj ponosa prema svojoj školi i zajednici.
“Kad se male ruke slože, sve se može!”.

Pročitajte još

Radionica Crvenog križa – KODEKS SIGURNOSTI NA VODI

Radionica Crvenog križa – KODEKS SIGURNOSTI NA VODI

Kao i svake godine, u školi nam se održava izrazito korisna radionica Crvenog križa pod nazivom 'Sigurnost na vodi'. Radionicu je održala ravnateljica Crvenog križa, Marijana Biluš, za učenike nižih razreda. Cilj ove radionice je osvijestiti javnost o rizicima i...

Skip to content